top of page

Ahoj, sme tohtoroční organizátori.

Tvoje pohodlie pred, počas a po behu je našou prioritou! 

teram.png

Život ťa môže strhnúť, ale beh ťa vždy zdvihne!

Občianske združenie Atletický oddiel Partizánske vzniklo 31. októbra 2018 a od januára 2019 je členom Slovenského atletického zväzu ako aj Západoslovenského atletického zväzu. Je dobrovoľným, nepolitickým, neziskovým a športovým záujmovým združením fyzických osôb. Hlavným cieľom Atletického oddielu je zabezpečovanie rozvoja atletiky v okrese Partizánske a jeho okolí s osobitým dôrazom na podporu a rozvoj detí a mládeže a mládežníckej atletiky.

Nemôžeš? Pridaj!

V roku 2019 sme sa prvýkrát zúčastnili Večerného behu Partizánske. Atmosféra behu nás absolútne pohltila! Pri návrate z behu nám padli oči na svietiacu vežu v Bojniciach, a v tom momente vznikla myšlienka zorganizovať vlastný beh - Beh do Oblakov. Samozrejme do kopca s prevýšením 250 m! Našou snahou je zviditeľniť mesto Bojnice po bežeckej stránke. Napriek vyššej náročnosti trate je tento beh dokonalou výzvou pre profesionálov. No na svoje si prídu aj amatéri, ktorý nemusia bežať rýchlo, stačí ak budú len bežať!

Môžem, pretože si myslím že môžem!

Počas prvého ročníka Behu do Oblakov nám dobrovoľníci z celého Slovenska vypomohli v organizácií pretože verili, že môžu! Dobrovoľníctvo je dôležitou súčasťou prípravy a realizácie celého podujatia. V prípade záujmu o zapojenie sa do dobrovoľníckych aktivít nás môžete kontaktovať. Radi Vás privítame v kolektíve!

VAŠE OHLASY

RADOVAN CH.

Nádherný pretek, krásne prostredie aj keď trať bola dosť náročná keďže to bol 1 ročník a bežci nevedeli čo ich bude čakať.

ŠTEFAN M.

Veľká vďaka patrí všetkým usporiadateľom, ktorí aj napriek týmto ťažkým časom dokázali pripraviť toto nádherné podujatie a  že nám umožnili štartovať na tomto krásnom podujatí dali nám aspoň nachvíľu zabudnúť na každodenné starosti

BRAŇO G.

Skvelý pretek a atmosféra na jednotku. Veľké poďakovanie organizátorom za usporiadanie preteku.

V prípade prejavenia záujmu o dobrovoľníctvo

bottom of page